سوییچ شبکه سیسکو سری C9200L

سوئیچ‌های سری Catalyst 9200 به‌عنوان نسل اساسی برای معماری شبکه دیجیتال سیسکو، به مشتریان کمک می‌کنند تا پیچیدگی، بهینه‌سازی فناوری اطلاعات و کاهش هزینه‌های عملیاتی را با بهره‌گیری از هوش، اتوماسیون و تخصص انسانی ارتقا دهد. در سری سوئیچ های سری Cisco Catalyst® 9200   مفهوم  --Intent-Based Networking جهش  بزرگی در ارتقا دانش شبکه و به ویژه مدیریت و کنترل آن ایجاد کرده است. این فناوری ظاهری ساده و گرافیکی دارد و کمترین زمان را برای کنترل شبکه از مدیران بگیرد.
با استفاده از IBN، مدیران می‌توانند برای شبکه‌هایی را که IBN در آن قرار می‌گیرد، طرح‌ریزی کنند و این کار با هدف تحلیل جریان داده صورت می‌گیرد. سیستم‌های IBN از هوش مصنوعی استفاده می‌کنند این توانایی‌ IBN یک پیشرفت قابل‌توجه در مقایسه با عملکرد شبکه‌های کنونی می باشد پیش‌تر برای کنترل شبکه‌ها باید پروتکل‌های مسیریابی، فناوری‌های قدیمی و مکانیزم‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تحلیل می شد تا بهینه سازی ایجاد کرد و کیفیت سرویس (QOS) لازم را فراهم شود.

 با IBN مدیران نیازی به درگیری با این جزییات ندارند و این‌که داده «چگونه» از یک نقطه‌به‌نقطه دیگر می‌رسد یا «چگونه» امنیت و قابلیت اتکا برقرار می‌شود، از دید مدیر پنهان است. در عوض تمرکز آن‌ها روی «چرایی» شبکه است. به‌عبارت‌دیگر، مهندسان شبکه باید تلاش بیشتری برای درک اپلیکیشن‌ها، داده‌ها و اهداف تجاری داشته باشند. آن‌ها باید سیاست‌هایی را برای اپلیکیشن‌های با اهمیت تعریف کنند که کنترل کاملی بر انتقال داده داشته باشند. سیاست‌ها، این جریان‌های داده مهم را شناسایی می‌کنند و به بخش هوش مصنوعی IBN اطلاع می‌دهند که کدام جریان‌های داده را برای انتقال نگه دارند 


سوئیچ‌های سری Catalyst 9200 ویژگی‌های امنیتی را ارائه می‌کنند که از یکپارچگی سخت‌افزار و همچنین نرم‌افزار و تمام داده‌هایی که از طریق سوئیچ عبور می‌کنند محافظت می‌کند. انعطاف‌پذیری را فراهم می‌کند که کسب‌وکار شما را یکپارچه راه‌اندازی می‌کند. سوئیچ‌های سری Catalyst 9200 با APIهای باز Cisco IOS XE® و قابلیت برنامه‌ریزی فناوری UADP ASIC، آنچه را که اکنون نیاز دارید با محافظت از سرمایه‌گذاری در نوآوری‌های آینده به شما می‌دهند.

سوئیچ‌های سری Catalyst 9200 با قابلیت کامل PoE+، توان و افزونگی فن، پهنای باند انباشته تا 160 گیگابیت در ثانیه، لینک‌های آپلود مدولار، پشتیبانی از ویژگی‌های لایه 3، راه‌حل بی‌نظیر با انعطاف‌پذیری متفاوت و معماری پیشرفته برای شاخه‌های مقرون‌به‌صرفه هستند. دسترسی سوئیچ‌های سری Catalyst 9200 همچنین انتخاب عملیاتی CLI، Cisco Catalyst Center (سیسکو DNA Center سابق) مدیریت داخلی یا نظارت ابری برای Catalyst در داشبورد Meraki را ارائه می‌دهند.

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی