گارانتی

مشتری گرامی با سپاس فراوان از انتخاب و اعتماد شما از خرید شما از شرکت  بهبود سامانه ویژن، امیدواریم شایسته اعتماد شما بوده و همواره در  هر  لحظه پشتیبان محصولات خریداری شده  و آسایش خاطر شما را فراهم نمائیم.

با تکمیل و ارسال فرم  زیر گارانتی کالای خریداری شما بررسی و فعال می گردد خواهشمند است اطلاعات فرم فوق را به دقت تکمیل نمایید.

توضیحات:

محصولات  خریداری شده شامل 18 ماه گارانتی شرکت بهبود سامانه ویژن می باشد . تقاضا  می گردد، همیشه و در هر شرایط و زمانی ضوابط، شرایط گارانتی خدمات پس از   فروش محصولات را قبل از تهیه کالا بطور کامل و با دقت مطالعه فرمائید زیرا   شرایط و ضوابط ثبت شده برروی کالا و سایت شرکت، قراردادی نوشته شده مابین   شرکت و مشتری می باشد که داشتن اطلاعات کافی درخصوص آن منجر به نگهداری   مناسب از محصولات شده و میزان توقع درخواست ها را مدیریت می نماید.

شرایط گارانتی:

شرایط گارانتی مطابق با شرایط، الزامات و ضوابط گارانتی تجهیزات اداری، IT و تجهیزات اداری سامانه گارانتی وزارت صمت می باشد

مواردی که منجر به ابطال گارانتی می شود:

هرگونه  صدمه فیزیکی و نفوذ مایعات و رطوبت، بازکردن درب دستگاه، نوسانات برق و  تغییر سیستم عامل توسط افراد غیر متخصص، باعث ابطال گرانتی می شود.


  • {{value}}
نام کالای خریداری شده را انتخاب کنید.
مدل دستگاه را بنویسید. مدل دستگاه را کوچک‌تر از 20 حرف بنویسید. مدل دستگاه را کوچک‌تر از 20 حرف بنویسید.
شماره سریال را بنویسید. شماره سریال را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.
نام و نام خانوادگی/ شرکت خریدار را بنویسید. نام و نام خانوادگی/ شرکت خریدار را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
تاریخ خرید بر اساس فاکتور را بنویسید. تاریخ خرید بر اساس فاکتور را کوچک‌تر از 15 حرف بنویسید. نگارش فیلد تاریخ خرید بر اساس فاکتور معتبر نیست. مقدار را مانند نمونه بنویسید: 1403/04/27
شماره فاکتور و شناسه ملی را بنویسید. شماره فاکتور و شناسه ملی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
استان و شهر را بنویسید. استان و شهر را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.
آدرس پستی را بنویسید. آدرس پستی را کوچک‌تر از 1000 حرف بنویسید.
توضیحات را بنویسید. توضیحات را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید. توضیحات را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.

کمی صبر کنید...